| Home |

 
  Member Banks > Banks' URL List
 

Bank

URL
Adabank A.Ş.. http://www.adabank.com.tr
Akbank T.A.Ş.. http://www.akbank.com
Aktif Yatırım Bankası A.Ş.. http://www.aktifbank.com.tr
Alternatifbank A.Ş.. http://www.abank.com.tr
Anadolubank A.Ş.. http://www.anadolubank.com.tr
Arap Türk Bankası A.Ş.. http://www.atbank.com.tr
Bank Mellat. http://www.mellatbank.com
Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ Turkey A.Ş.. http://www.tu.bk.mufg.jp
BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş.. http://www.bankpozitif.com.tr
Birleşik Fon Bankası A.Ş.. http://www.fonbank.com.tr
Burgan Bank A.Ş.. http://www.burgan.com.tr
Citibank A.Ş.. http://www.citibank.com.tr
Denizbank A.Ş.. http://www.denizbank.com
Deutsche Bank A.Ş.. http://www.db.com.tr
Diler Yatırım Bankası A.Ş.. http://www.dilerbank.com.tr
Fibabanka A.Ş.. http://www.fibabanka.com.tr
Finans Bank A.Ş.. http://www.finansbank.com.tr
GSD Yatırım Bankası A.Ş.. http://www.gsdbank.com.tr
Habib Bank Limited. http://www.habibbank.com.tr
HSBC Bank A.Ş.. http://www.hsbc.com.tr
ING Bank A.Ş.. http://www.ingbank.com.tr
İller Bankası A.Ş.. http://www.ilbank.gov.tr
İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş.. http://www.takasbank.com.tr
JPMorgan Chase Bank N.A.. http://www.jpmorgan.com/pages/international/turkey
Merrill Lynch Yatırım Bank A.Ş.. http://www.mlyb.com.tr
Nurol Yatırım Bankası A.Ş.. http://www.nurolbank.com.tr
Odea Bank A.Ş.. http://www.odeabank.com.tr
Rabobank A.Ş.. http://www.rabobank.com
Société Générale (SA). http://www.sgcib.com.tr
Standard Chartered Yatırım Bankası Türk A.Ş.. http://www.standardchartered.com.tr
Şekerbank T.A.Ş.. http://www.sekerbank.com.tr
Taib Yatırım Bank A.Ş.. http://www.yatirimbank.com.tr
Tekstil Bankası A.Ş.. http://www.tekstilbank.com.tr
The Royal Bank of Scotland Plc.. http://www.rbsbank.com.tr
Turkish Bank A.Ş.. http://www.turkishbank.com
Turkland Bank A.Ş.. http://www.tbank.com.tr
Türk Ekonomi Bankası A.Ş.. http://www.teb.com.tr
Türk Eximbank. http://www.eximbank.gov.tr
Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş.. http://www.ziraatbank.com.tr
Türkiye Garanti Bankası A.Ş.. http://www.garanti.com.tr
Türkiye Halk Bankası A.Ş.. http://www.halkbank.com.tr
Türkiye İş Bankası A.Ş.. http://www.isbank.com.tr
Türkiye Kalkınma Bankası A.Ş.. http://www.kalkinma.com.tr
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş.. http://www.tskb.com.tr
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O.. http://www.vakifbank.com.tr
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.. http://www.yapikredi.com.tr