| Ana Sayfa |

Türkiye Bankalar Birliği

Eğitim Başvuru Sistemi

Giriş Ekranı :

Bu ekranda, online işlemler ekranına ulaşmak için, Birliğimiz Eğitim ve Tanıtım Grubu tarafından kurumunuza bildirilmiş olan kullanıcı kodu ve şifrenizi yazarak giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer kullanıcı kodunuzu ve şifrenizi bilmiyorsanız, 0212 282 09 73 numaralı telefon aracılığıyla grubumuzdan elemanlarından yardım alabilirsiniz.

Online İşlemler Ekranı :

Bu ekranda tarafınızdan yapılabilecek online işlemler listelenmektedir.

Spot Seminerler Online Başvuru Sistemi

Birliğimizce düzenlenen Seminer / Konferans türündeki eğitimlere bu ekran vasıtasıyla başvuru yapılacaktır.

Eğitmen Bilgileri Sorgulama

Birliğimizde eğitim veren tüm eğitmenlerin bilgilerine ulaşmak için kullanılır.

Dönemsel Seminerler Online Başvuru Sistemi

Birliğimize daha önce program veya başvuru formu vasıtasıyla gönderilen başvurular bu ekrandan girilerek gönderilecektir.

Bu sayfada mevcut dönemde girilmiş olan başvurular gözükmektedir. Yeni eklenen tüm başvurular bu ekranda listelenir. Kayıt Gir butonuna tıklayarak yeni başvuru girilmesi sağlanır. Bilgilerinde düzeltme yapılması istenen kişinin Adı Soyadı sahasının üzerine tıklayarak bilgilerde düzeltme yapılması sağlanan ekran açılır. Arama yapmak için Mevcut başvurularda arama alanına arama yapmak istediğiniz kişinin adı soyadından bir bölümü veya tamamını yazarak Ara butonuna tıklayınız. Tüm kayıtları tekrar listelemek için bu alan boş iken Ara butonuna tıklayınız.

Yeni Kayıt Girişi / Kayıt Düzeltme

Bu ekran yeni kayıt girişi, kayıt düzeltme, seminer ekleme ve çıkartma işlemleri için kullanılır. Sol tarafında * bulunan sahalar zorunlu alanlardır. Bilgiler girildikten sonra devam butonuna basılarak mevcut bilgiler kaydedilerek, seminer ekleme ekranının açılması sağlanır. Sil butonuna tıklayarak ilgili kişinin ve o kişiye ait tüm başvuruların silinmesi sağlanır.

Başvurulan seminerler bölümünde ilgili kişi için başvurulmuş seminerler listelenir. Sağ taraftaki Sil butonuna tıklayarak, seçili seminer başvurusunun silinmesi sağlanır.

Seminer Ekleme

Kişi bilgileri girildikten sonra, bu kişiye ait başvurulacak seminerleri seçmek için bu ekran kullanılır. Seminerler arasında arama yapmak için aranılan seminerin adının bir bölümünü Aranan Seminer alınana yazarak Bul butonuna tıklanır. Bir kişi için en fazla 5 adet seminer seçilebilmektedir. Seminer seçme işlemi başvuru yapılması istenilen seminerlerin Seç kolonuna tıklayarak yapılır. Seçim bittiğinde Seçili Seminerler Ekle butonuna tıklayarak bilgilerin kaydedilmesi sağlanır.