Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu İzmirli iş insanları ile bir araya geldi

17.03.2022

Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Üyeleri İzmir Ticaret Odası (İZTO) ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda İzmir ve Ege Bölgesi’ndeki iş insanları ile bir araya geldi.

İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli ile Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Alpaslan Çakar’ın açılış konuşmalarıyla başlayan toplantıya; TBB Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Vakıflar Bankası Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Halk Bankası Genel Müdürü Osman Arslan, İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran, Garanti Bankası Genel Müdürü Recep Baştuğ, Alternatifbank Genel Müdürü Kaan Gür, Denizbank Genel Müdür Yardımcıları Engin Eskiduman, Ümit Recep Uğur, Mehmet Aydoğdu, ING Bank Genel Müdür Yardımcısı Öcal Ağar, Odeabank Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Avcı, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aygen, TEB Genel Müdür Yardımcısı Ömer Yenidoğan ile Yapı ve Kredi Bankası Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Kaan Şakul katıldı.

Toplantının açılış bölümünde Yönetim Kurulu Başkanı Çakar, bankacılık sektöründeki son gelişmeler ve beklentilere ilişkin bir sunum yaptı. Sunumda İzmir ve Ege Bölgesi özelindeki bilgilere de yer verildi.

Sunumun ardından salondaki iş insanlarının soruları alınarak, bankacılar tarafından yanıtladı, değerlendirmelerde bulunuldu. Soru-cevap bölümünün ardından katılımcılara bankalarla bire bir görüşme imkanı sunuldu.