- "Banka, Şube ve Personel Bilgileri" başlıklı raporun Mart, Haziran, Eylül ve Aralık sonu versiyonları "İstatistiki Rapor Yayınlama Takvimi"ne göre Mayıs, Ağustos, Kasım ve Şubat birinci haftası yayınlanmaktadır. 

- "Çağrı Merkezi İstatistikleri" başlıklı raporun Mart, Haziran, Eylül ve Aralık sonu versiyonları "İstatistiki Rapor Yayınlama Takvimi"ne göre Mayıs, Ağustos, Kasım ve Şubat birinci haftası yayınlanmaktadır. 


- "Dijital-İnternet-Mobil Bankacılık İstatistikleri" başlıklı raporun Mart, Haziran, Eylül ve Aralık sonu versiyonları "İstatistiki Rapor Yayınlama Takvimi"ne göre Mayıs, Ağustos, Kasım ve Şubat birinci haftası yayınlanmaktadır. 

 - "Aktif Büyüklüklerine Göre Banka Sıralaması" başlıklı raporun Mart, Haziran, Eylül ve Aralık sonu versiyonları "İstatistiki Rapor Yayınlama Takvimi"ne göre Mayıs, Ağustos, Kasım ve Mayıs ayının dördüncü haftası yayınlanmaktadır. 

- "Bankalarımız" kitabı "İstatistiki Rapor Yayınlama Takvimi"ne göre her yıl Mayıs ayının dördüncü haftası yayınlanmaktadır. 

- "Resmi İstatistik Programı(RİP) kapsamında yayınlanacak "İller Düzeyinde Kredi ve Mevduat" başlıklı rapor, "İstatistiki Rapor Yayınlama Takvimi"ne göre her yıl 1 Haziran tarihinde yayınlanmaktadır. 

- "İller ve Bölgeler Bazında Bilgiler" başlıklı raporlar, "İstatistiki Rapor Yayınlama Takvimi"ne göre her yıl Haziran ayında yayınlanmaktadır. 


(Daha detaylı bilgi için bakınız "Banka ve Sektör Bilgileri" başlığı altında yayınlanan "İstatistiki Rapor Yayınlama Takvimi).