ETKİNLİKLER

 • Uluslararası Para Fonu - Dünya Bankası Yıllık Toplantıları TBB Resepsiyonu - 2017

  Uluslararası Para Fonu - Dünya Bankası Yıllık Toplantıları TBB Resepsiyonu - 2017
  12 Ekim 2017
  Andrew W. Mellon Auditorium, Washington, D.C.
  Detay
 • Banka eğitim yetkilileri Eğitim Profesyonelleri Zirvesi'nde buluştu

  Banka eğitim yetkilileri Eğitim Profesyonelleri Zirvesi'nde buluştu
  30.09.2017
  Bankaların eğitim, gelişim ve insan kaynakları yetkilileri, Türkiye Bankalar Birliği tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Banka Eğitim Profesyonelleri Zirvesi'nde bir araya geldi. Moderatörlüğünü Doç. Dr. Dilek Sağlık Özçam ve Murat Ovalı’nın yaptığı Zirve’de, konuşmacılar bu yıl seçilen dönüşüm teması çerçevede hazırladıkları sunumları katılımcılarla paylaştı.
  Zirve’de sırasıyla, Türkiye Bankalar Birliği Eğitim Merkezi Yöneticisi Ceyhan Yolcu Akçalı, Vakıfbank Eğitim Müdürü ve TBB Eğitim Stratejileri Çalışma Grubu Başkanı Sibel Hamzaoğulları, Odeabank Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Küçük, Human Works Design Kurucu Ortağı Canan Atalay, Tezgahçılar Kurucu Ortağı Burçak Yıldırım Orhan, MuseNetwork CEO'su Serdar Ekrem Şirin ve GameFed Dünya Oyunlaştırma Federasyonu Türkiye Temsilcisi Ercan Altuğ Yılmaz yer aldı.
  Detay
 • Yönetim Kurulu eski üyesi Halil Aydoğan'a teşekkür plaketi

  Yönetim Kurulu eski üyesi Halil Aydoğan'a teşekkür plaketi
  27.09.2017
  Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu'nun 27 Eylül tarihli toplantısında Vakıf Bank Eski Genel Müdürü Halil Aydoğan'a, Yönetim Kurulu Üyesi olarak Birlik çalışmalarına vermiş olduğu değerli katkılar nedeniyle bir teşekkür plaketi sunuldu.

   

  Detay
 • Kuzey Kıbrıs Bankalar Birliği'nden ziyaret

  Kuzey Kıbrıs Bankalar Birliği'nden ziyaret
  27.09.2017
  Kuzey Kıbrıs Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Olgun Önal, Türkiye Bankalar Birliği'ni (TBB) ziyaret etti. TBB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın ile yapılan görüşmede sektörler ve iki ülke arasındaki işbirliğinin geliştirilmesi konuları ele alındı. Türkiye Bankalar Birliği tarafından Kuzey Kıbrıslı bankacılara verilen eğitim desteği için teşekkür eden Önal, Hüseyin Aydın'ı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne davet etti.
  Detay
 • Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Çalıştayı düzenlendi

  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Çalıştayı düzenlendi
  15.09.2017
  Kişisel Verilerin Korunması Kurumu işbirliğinde Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Çalıştayı düzenlendi. Çalıştayın açılışında Türkiye Bankalar Birliği Genel Sekreteri ve Kişisel Verilerin Korunması Kurumu Başkanı Prof. Dr. Faruk Bilir konuştu. Türkiye Bankalar Birliği'nin bu konudaki çalışma grubunun Başkanı Sinan Dalkılıç'ın yaptığı sunumun ardından, soru cevap bölümüne geçilerek, katılan bankacıların soruları yanıtlandı.
  Detay