ETKİNLİKLER

 • Azeri bankacılar için Bakü'de eğitim seminerleri düzenlendi

  Azeri bankacılar için Bakü'de eğitim seminerleri düzenlendi
  25.12.2017
  Türkiye Bankalar Birliği ile Azerbaycan Bank Eğitim Merkezi arasında sürdürülen eğitim işbirliği kapsamında Azeri bankacılar için Bakü’de seminerler serisi düzenlendi. Kasım – Aralık aylarında gerçekleştirilen eğitimlerde Azeri bankacılara “Kriz ve Risk Yönetimi”, “Bankalarda Mali Denetim” “Krize Dayanıklı Pazarlama” ve “Bankalarda Sibergüvenlik” başlıklarında eğitimler verildi. Seminerlere, Azerbaycan Bank Eğitim Merkezi'nin talep edeceği konular için Türkiye'den gönderilecek eğitmenlerle gelecek yıl da devam edilecek.
  Detay
 • Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde Eximbank tanıtım toplantısı düzenlendi

  Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde Eximbank tanıtım toplantısı düzenlendi
  06.12.2017
  Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde, Eximbank kredileri ve sigorta uygulamaları hakkında bilgilendirme semineri düzenlendi. Diyarbakır’daki seminere, kredilere aracılık edecek bankaların ilgili birim temsilcileri ile ihracat yapan firma yetkilileri katıldı.
  Detay
 • İstinaf Kanun Yolu başlıklı hukuk semineri düzenlendi

  İstinaf Kanun Yolu başlıklı hukuk semineri düzenlendi
  24.11.2017
  Türkiye Bankalar Birliği tarafından banka hukukçuları için hazırlanan konferans ve seminerler kapsamında “İstinaf Kanun Yolu” başlıklı seminer düzenlendi. Seminerde Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Hakan Pekcanıtez ve Prof. Dr. Güray Erdönmez konuştu.
  Detay
 • Uludağ Üniversitesi İktisat Topluluğu Türkiye Bankalar Birliği'ni ziyaret etti

  Uludağ Üniversitesi İktisat Topluluğu Türkiye Bankalar Birliği'ni ziyaret etti
  23.11.2017
  Uludağ Üniversitesi İktisat Topluluğu’na üye öğrenciler Türkiye Bankalar Birliği'ni ziyaretti. Düzenlenen seminerde öğrencilere Birliğin çalışmaları, bankacılık sektörü ve Türkiye ekonomisi hakkında bilgi verildi.
  Detay
 • TBB Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Azerbaycan Bankalar Birliği'nin düzenlediği Forum'da konuştu

  TBB Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Azerbaycan Bankalar Birliği'nin düzenlediği Forum'da konuştu
  23.11.2017
  Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın, Azerbaycan Bankalar Birliği tarafından, Bakü'de bu yıl ikincisi düzenlenen Bankacılık Forumu'na katıldı.  "Bankacılık Sisteminin Yeni Büyüme Dönemine Uyumu" başlıklı Forum'da konuşan Aydın, katılımcılarla Türkiye’nin bankacılık sektörünün yeniden yapılandırılmasına ilişkin tecrübelerinin paylaştı.
  Aydın, Forum'un ardından Türkiye'nin Bakü Büyükelçisi Sayın Erkan Özoral'ın makamını ziyaret etti.
  Konuşma metni ve sunum dosyasına ulaşmak için lütfen linke tıklayınız.


  Detay