ETKİNLİKLER

 • TBB yönetimi düzenlenen toplantıda basın mesupları ile bir araya geldi

  TBB yönetimi düzenlenen toplantıda basın mesupları ile bir araya geldi
  08.08.2017
  Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ümit Leblebici ve Genel Sekreter Dr. Ekrem Keskin düzenlenen basın toplantısında basın mensuplarıyla bir araya geldi.
  Ülke ekonomisi ve bankacılık sektöründe yaşanan gelişmelerin değerlendirildiği toplantının ardından basın mensuplarının soruları yanıtlandı.
  Yönetim Kurulu Başkanı Aydın’ın açış konuşması ve toplantıda yapılan Bankacılık Sektöründeki Gelişmeler başlıklı sunuma ulaşmak için lütfen linke tıklayınız.
  Detay
 • TBB Yönetim Kurulu Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanımız ile bir araya geldi

  TBB Yönetim Kurulu Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanımız ile bir araya geldi
  Detay
 • Genel Sekreter Dr. Keskin AB-Türkiye Karma İstişare Komitesi Toplantısı'na katıldı

  Genel Sekreter Dr. Keskin AB-Türkiye Karma İstişare Komitesi Toplantısı'na katıldı
  20.07.2017
  Türkiye Bankalar Birliği Genel Sekreteri Dr. Ekrem Keskin, bu yıl 36’ncısı düzenlenen AB - Türkiye Karma İstişare Komitesi toplantısına katıldı. Türkiye ve Avrupa Komisyonu’ndan üst düzey yetkililer, bürokratlar ile sivil toplum kuruluşlarının yetkililerinin katıldığı toplantıda, Türkiye ve AB arasındaki ekonomik ilişkiler ve nasıl geliştirilebileceği, Gümrük Birliği ve AB entegrasyonunun geleceği üzerindeki etkileri konuları ele alındı.

  Dr. Keskin'in toplantıda yaptığı “Türkiye Ekonomisi ve Bankacılık Sektörü” başlıklı bir sunuma ulaşmak için lütfen tıklayınız.
  Detay
 • Genel Sekreter Dr. Keskin Moldova'da Sürdürülebilir Büyüme anlattı

  Genel Sekreter Dr. Keskin Moldova'da Sürdürülebilir Büyüme anlattı
  04.07.2017
  Türkiye Bankalar Birliği Genel Sekreteri Dr. Ekrem Keskin, Karadeniz Ticaret ve Kalkınma Bankası işbirliğinde Moldova’nın başkenti Kişinev’de düzenlenen Bölgesel İş Forumu’nda konuştu. Dr. Keskin, Konferansın “Sürdürülebilir Kalkınmayı Destekleyecek Bölgesel İyi Uygulamalar” panelinde “Sürdürülebilir Büyüme için Reformlar, Türkiye Deneyimi” başlıklı bir sunum yaptı.
  Konferansın ardından Moldova Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Nicolae Dorin ile olası işbirliği konularında temaslarda bulunan Dr. Keskin, Karadeniz Ticaret ve Kalkınma Bankası Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Delikanlı ile birlikte Türkiye Cumhuriyeti Kişinev Büyükelçisi Sayın Hulusi Kılıç’ı makamında ziyaret etti.
  Genel Sekreter Dr. Keskin'in Konferans'ta yapmış olduğu sunuma ulaşmak için lütfen linke tıklayınız.
  Detay
 • TBB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın Ekonomi Basını Başarı Ödülleri Töreni’ne katıldı

  TBB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın Ekonomi Basını Başarı Ödülleri Töreni’ne katıldı
  15.06.2017

  Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın, Ekonomi Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Ekonomi Basını Başarı Ödülleri Töreni'ne katıldı. İki sektörün önemli paydaşlar olduğuna değinen Aydın, başarıyı ödüllendirenleri ve ödülleri hak edenleri tebrik etti.

  Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Aydın'ın yapmış olduğu açılış konuşmasına ulaşmak için lütfen linke tıklayınız.
  Detay