ETKİNLİKLER

 • Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde büyüme dostu bankacılık ele alındı

  Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde büyüme dostu bankacılık ele alındı
  22.03.2019

  Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın bu yıl 7'incisi düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi'ne katıldı.  Aydın'ın moderatörlüğünü yaptığı "büyüme dostu bankacılık” temalı panelde, reel sektör/bankacılık birlikteliğinin nasıl hayata geçeceği ve hangi alanlarda işbirliğinin artacağı hakkında katılımcılar görüşlerini paylaştı. Oturuma; HSBC Türkiye Genel Müdürü Selim Kervancı, Citibank Genel Müdürü Serra Akçaoğlu, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu ve Sanko Onursal Başkanı Abdülkadir Konukoğlu katıldı.
  Detay
 • Uluslararası Finans Enstitüsü, Bluebay Varlık Yönetim ve Emso Varlık Yönetim firmaları Yetkilileri Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın’ı ziyaret etti

  Uluslararası Finans Enstitüsü, Bluebay Varlık Yönetim ve Emso Varlık Yönetim firmaları Yetkilileri Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın’ı ziyaret etti
  21.03.2019

  Uluslararası Finans Enstitüsü Baş Ekonomisti Robin Brooks beraberinde Bluebay Varlık Yönetim Şirketi Deneyimli Stratejisti Timoty Ash, Emso Varlık Yönetim Şirketi Deneyimli Ekonomisti Oliver Weeks ve Uluslararası Finans Enstitüsü Ekonomisti Ugraş Ülkü Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın’ı ziyaret etti. Görüşmede küresel ve Türkiye ekonomisi ile bankacılık sektöründeki gelişmeler değerlendirildi.
  Detay
 • Yetişkin Eğitimi ve Yetişkinlerde Öğrenme Motivasyonu Konferansı düzenlendi

  Yetişkin Eğitimi ve Yetişkinlerde Öğrenme Motivasyonu Konferansı düzenlendi
  28.02.2019

  Türkiye Bankalar Birliği tarafından " Yetişkin Eğitimi ve Yetişkinlerde Öğrenme Motivasyonu " konulu konferans düzenlendi. T.C. Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Enstitü Müdürü Prof. Dr. Ozana Ural ve Ekser Consulting Eğitim Danışmanı Dr. Canan Aratemur Çimen’in konuşmacı olarak katıldığı konferansta; yetişkin, yetişkinlik kavramları, yetişkin eğitimi ve öğrenme eğilimleri, öğrenme ihtiyacı ve motivasyonu ile öğrenme motivasyonunu artırma konuları ele alındı.
  Detay
 • TBB Yönetim Kurulu BDDK ve SPK Başkanları ile bir araya geldi

  TBB Yönetim Kurulu BDDK ve SPK Başkanları ile bir araya geldi
  28.02.2019

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Mehmet Ali Akben ile Sermaye Piyasası Kurulu Başkanın Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu ile bir araya geldi. Toplantıda ekonomi ve finansal sektörün gündeminde yer alan konular ele alındı.
  Detay
 • Yönetim Kurulu Başkanı Aydın BALKANTÜRKSİAD Derneğinin toplantısına katıldı

  Yönetim Kurulu Başkanı Aydın BALKANTÜRKSİAD Derneğinin toplantısına katıldı
  22.02.2019

  Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın, Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş Adamları Derneği tarafından düzenlenen 20. Sinerji Toplantısı'na katıldı. Katılımcılarla Türkiye ekonomisi ve bankacılıktaki güncel gelişmelere ilişkin bir sunum paylaşan Aydın, konuşmasının ardından soruları yanıtladı.
  Detay