ETKİNLİKLER

 • Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantılarının 4.’sü İstanbul’da yapıldı

  Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantılarının 4.’sü İstanbul’da yapıldı
  8.11.2018

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) koordinasyonunda başlatılan “Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantıları”nın dördüncüsü İstanbul’da yapıldı. İstanbul Ticaret Odası evsahipliğinde düzenlenen toplantının açılış bölümünde TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve TBB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın katılımcılarla sunumlarını paylaştı. Bu bölümün ardından toplantıya katılan işadamlarının soruları toplanarak yanıtlandı. Toplantının ardından işadamlarına bankacılarla birebir görüşme imkanı sunuldu.
  Detay
 • Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı İzmir'de yapıldı

  Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı İzmir'de yapıldı
  07.11.2018

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) koordinasyonunda başlatılan “Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantıları”nın üçüncü durağı İzmir oldu. İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Borsası iş birliğinde düzenlenen toplantıda TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve TBB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın'ın yaptığı bilgilendirme sunumlarının ardından, toplantıya katılan işadamlarının soruları alındı. Sorular toplantıya katılan TBB Yönetim Kuruluna üye bankaların temsilcileri tarafından yanıtlandı.
  Detay
 • Reel Sektör ve Finans Sektörü Konya'da bir araya geldi

  Reel Sektör ve Finans Sektörü Konya'da bir araya geldi
  04.11.2018
  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) koordinasyonunda Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve Konya Ticaret Borsası iş birliğinde düzenlenen istişare toplantısında işadamları ve bankacılar bir araya geldi. TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve TBB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın'ın yaptığı bilgilendirme sunumlarının ardından, toplantıya katılan işadamlarının soruları alındı. Sorular toplantıya katılan TBB Yönetim Kuruluna üye bankaların temsilcileri tarafından yanıtlandı.
  Detay
 • Reel Sektör ve Finans Sektörü Denizli'de bir araya geldi

  Reel Sektör ve Finans Sektörü Denizli'de bir araya geldi
  03.11.2018
  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) koordinasyonunda Denizli Ticaret Odası, Denizli Sanayi Odası ve Denizli Ticaret Borsası iş birliğinde düzenlenen istişare toplantısında işadamları ve bankacılar bir araya geldi. TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve TBB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın'ın yaptığı bilgilendirme sunumlarının ardından, toplantıya katılan işadamlarının soruları alındı. Sorular toplantıya katılan TBB Yönetim Kuruluna üye bankaların temsilcileri  tarafından yanıtlandı.
  Detay
 • Görevden ayrılan Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür plaketi sunuldu

  Görevden ayrılan Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür plaketi sunuldu
  01.11.2018

  Burgan Bank Eski Genel Müdürü Mehmet Nazmi Erten ve Turkland Bank Eski Genel Müdürü Dinçer Alpman'a Birliğin çalışmalarına yapmış oldukları katkılar nedeniyle Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ümit Leblebici tarafından teşekkür plaketi verildi.
  Detay