ETKİNLİKLER

 • Kişisel Verilerin Korunması Paneli düzenlendi

  Kişisel Verilerin Korunması Paneli düzenlendi
  15.11.2019

  Kişisel Verileri Koruma Kurumu işbirliğinde kişisel verilerin korunması konulu panel düzenlendi. Panelin açılışında Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Vekili Ümit Leblebici ve Kişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanı Prof. Dr. Faruk Bilir konuştu. Panelde "veri sorumlusu ve veri işleyen ayrımı", "veri işleme şartları ve meşru menfaat", "veri güvenliği ihlal bildirimi", "veri sorumluları sicil bilgi sistemi" ve "ilgili kişinin hakları" konuları ele alındı. 

  Yönetim Kurulu Başkan Vekil Ümit Leblebici'nin açılış konuşmasına ulaşmak için linkte tıklayınız.
  Detay
 • Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın Anadolu Üniversitesi'nde konuştu

  Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın Anadolu Üniversitesi'nde konuştu
  15.11.2019

  Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın, Anadolu Üniversitesi öğrencilerine Türkiye'de finansal sektörün ve bankacılık sektörünün genel yapısını anlattı ve çalışma hayatında yaşadığı tecrübeleri paylaştı. 

  Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın'ın yapmış olduğu sunuma ulaşmak için linke tıklayınız.
  Detay
 • Türkiye Bankalar Birliği Washington'daki uluslararası finans toplantılarında resepsiyon verdi

  Türkiye Bankalar Birliği Washington'daki uluslararası finans toplantılarında resepsiyon verdi
  21.10.2019

  Türkiye Bankalar Birliği, ABD’nin başkenti Washington’da düzenlenen Uluslararası Para Fonu ve Dünya Bankası Yıllık Toplantıları esnasında bankacılık sektörünü temsilen bir resepsiyon yemeği verdi. 18 Ekim’de düzenlenen geceye Türkiye’nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Merkez Bankası, uluslararası finansal kuruluşların temsilcileri ile Tükiye’den ve çok sayıda ülkeden bankacı katıldı.

  Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın'ın yıllık toplantılara ilişkin yapmış olduğu açıklamayı okumak için linke tıklayınız.
  Detay
 • Genel Sekreter Dr. Keskin Kırklarlareli Üniversitesi UBY Akademik Yılı Açılışında konuştu

  Genel Sekreter Dr. Keskin Kırklarlareli Üniversitesi UBY Akademik Yılı Açılışında konuştu
  03.10.2019

  Türkiye Bankalar Birliği Genel Sekreteri Dr. Ekrem Keskin, Kırklareli Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu'nun 2019 - 2020 Akademik Yılı Açılış Töreninde konuştu. Dr. Keskin verdiği geleneksel açılış dersinde; bankacılık, finans ve ekonomi başlıklarının yanı sıra öğrencilerle deneyimlerini de paylaştı. Üniversite Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür, verdiği açılış dersi için Dr. Keskin'e bir teşekkür plaketi sundu.
  Üniversite'nin Lüleburgaz yerleşkesinde yapılan açılışa Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. M. Hasan Eken, Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli ile Kaymakam Mustafa Kaya katılarak konuşmalar yaptı. 
  Detay
 • Uluslararası Finans Enstitüsü Başkanı Adams Türkiye Bankalar Birliği'ni ziyaret etti

  Uluslararası Finans Enstitüsü Başkanı Adams Türkiye Bankalar Birliği'ni ziyaret etti
  25.09.2019

  Uluslararası Finans Enstitüsü Başkanı Tim Adams Türkiye Bankalar Birliği'ni ziyaret etti. Yapılan toplantıda küresel gelişmeler değerlendirildi.
  Detay