ETKİNLİKLER

 • TBB - TOBB Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı Erzurum'da yapıldı

  TBB - TOBB Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı Erzurum'da yapıldı
  17.01.2019

  Türkiye Bankalar Birliği (TBB) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliğinde düzenlenen "Reel Sektör ile Finans Sektör Diyalog Güçlendirme Toplantıları" 17 Ocak’ta Erzurum'da yapıldı. TBB Yönetim Kurulu'na üye bankaların üst düzey yöneticileri ile TOBB Başkanlığının katıldığı toplantılarda, ziyaret edilen il ve çevre illerdeki ticaret, sanayi odası ve borsaların koordinasyonu ile bankacılarla işadamları bir araya getirilerek bilgi alış verişinin sağlanması amaçlanıyor. Bankacılık ve finans sektörü hakkında bir sunumun da katılımcılarla paylaşıldığı ana toplantının ardından, bankacılar özel görüşme isteyen işadamlarıyla bir araya geliyor.

  Bugüne kadar 3 Kasım Denizli, 4 Kasım Konya, 7 Kasım İzmir, 8 Kasım İstanbul, 21 Kasım Kayseri, 29 Kasım Diyarbakır, 30 Kasım Adana, 3 Aralık Kocaeli, 24 Aralık Tekirdağ, 25 Aralık Bursa, 9 Ocak Samsun toplantıları yapıldı. Civar illerin oda ve borsalarının katılımıyla yaklaşık 76 ildeki işadamlarına ulaşıldığı hesap ediliyor.
  Detay
 • Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak KOBİ Değer Kredisi'ni tanıttı

  Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak KOBİ Değer Kredisi'ni tanıttı
  10.01.2019

  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, KOBİ'ler için hazırlanan yeni kredi paketini açıkladı. Düzenlenen tanıtım toplantısının ardından, KOBİ Değer Kredisi'ne katılan 13 bankanın genel müdürleri protokol anlaşmasını imzaladı. 

  Toplantının açılışında Yönetim Kurulu Başkanı Aydın'ın yapmış olduğu konuşmanın metnine ulaşmak için lütfen linke tıklayınız.
  Detay
 • TBB - TOBB Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı Samsun'da yapıldı

  TBB - TOBB Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı Samsun'da yapıldı
  09.01.2019

  Türkiye Bankalar Birliği (TBB) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliğinde düzenlenen "Reel Sektör ile Finans Sektör Diyalog Güçlendirme Toplantıları" serisinin karadeniz ayağı 9 Ocak’ta Samsun’da yapıldı. TBB Yönetim Kurulu'na üye bankaların üst düzey yöneticileri ile TOBB Başkanlığının katıldığı toplantılarda, ziyaret edilen il ve çevre illerdeki ticaret, sanayi odası ve borsaların koordinasyonu ile bankacılarla işadamları bir araya getirilerek bilgi alış verişinin sağlanması amaçlanıyor.

  Bugüne kadar 3 Kasım Denizli, 4 Kasım Konya, 7 Kasım İzmir, 8 Kasım İstanbul, 21 Kasım Kayseri, 29 Kasım Diyarbakır, 30 Kasım Adana, 3 Aralık Kocaeli, 24 Aralık Tekirdağ, 25 Aralık Bursa toplantıları yapıldı. Civar illerin oda ve borsalarının katılımıyla yaklaşık 66 ildeki işadamlarına ulaşıldığı hesap ediliyor.
  Detay
 • İstanbul Gelişim Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü öğrencileri Türkiye Bankalar Birliği'ni ziyaret etti

  İstanbul Gelişim Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü öğrencileri Türkiye Bankalar Birliği'ni ziyaret etti
  28.12.2018

  İstanbul Gelişim Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü öğrencileri Türkiye Bankalar Birliği'ni ziyaretti. Düzenlenen seminerde öğrencilere Birliğin çalışmaları, ekonomi, Türkiye ekonomisi ve bankacılık sektörü konularında sunumlar yapılarak bilgi verildi.
  Detay
 • Diyalog Güçlendirme Toplantıları Tekirdağ ve Bursa ile devam etti

  Diyalog Güçlendirme Toplantıları Tekirdağ ve Bursa ile devam etti
  26.12.2018

  Türkiye Bankalar Birliği (TBB) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliğinde düzenlenen "Reel Sektör ile Finans Sektör Diyalog Güçlendirme Toplantıları" 24 Aralık Tekirdağ ve 25 Aralık Bursa ile devam etti. TBB Yönetim Kurulu'na üye bankaların üst düzey yöneticileri ile TOBB Başkanlığının katıldığı toplantılarda, ziyaret edilen il ve çevre illerdeki ticaret, sanayi odası ve borsaların koordinasyonu ile bankacılarla işadamları bir araya getirilerek bilgi alış verişinin sağlanması amaçlanıyor.

  Bugüne kadar 3 Kasım Denizli, 4 Kasım Konya, 7 Kasım İzmir, 8 Kasım İstanbul, 21 Kasım Kayseri, 29 Kasım Diyarbakır, 30 Kasım Adana, 3 Aralık Kocaeli toplantıları yapıldı. Civar illerin oda ve borsalarının katılımıyla yaklaşık 60 ildeki işadamlarına ulaşıldığı hesap ediliyor.
  Detay