İsim

Görev

Kurum

Tarih

Hüseyin Aydın

Başkan (Seçim)

T.C. Ziraat Bankası A.Ş.

 25.06.2020 -

Hüseyin Aydın

Başkan (Seçim)

T.C. Ziraat Bankası A.Ş.

11.05.2018 - 24.06.2020

Hüseyin Aydın

Başkan (Seçim)

T.C. Ziraat Bankası A.Ş.

01.06.2016 - 10.05.2018

Hüseyin Aydın

Başkan (Seçim)

T.C. Ziraat Bankası A.Ş.

10.06.2014 - 31.05.2016

Hüseyin Aydın

Başkan (Seçim)

T.C. Ziraat Bankası A.Ş.

04.06.2012 - 09.04.2014

Hüseyin Aydın

Başkan

T.C. Ziraat Bankası A.Ş.

15.07.2011 - 03.06.2012

Hüseyin Aydın

Başkan (Seçim)

T. Halk Bankası A.Ş.

20.04.2011 - 15.07.2011

Varol Civil

Başkan Vekili

Türk Ekonomi Bankası A.Ş.

01.04.2011 - 19.04.2011

Ersin Özince

Başkan (Seçim)

T. İş Bankası A.Ş.

03.06.2010 - 31.03.2011

Ersin Özince

Başkan (Seçim)

T. İş Bankası A.Ş.

07.06.2006 - 03.06.2010

Ersin Özince

Başkan (Seçim)

T. İş Bankası A.Ş.

31.05.2004 - 07.06.2006

Ersin Özince

Başkan (Seçim)

T. İş Bankası A.Ş.

03.06.2002 - 31.05.2004

Akın Akbaygil

Başkan (Seçim)

Türk Ekonomi Bankası A.Ş.

17.04.2001 - 31.05.2002

Osman Tunaboylu

Başkan (Seçim)

TC Ziraat Bankası A.Ş.

01.06.2000 - 16.04.2001

Ersin Özince

Başkan

T. İş Bankası A.Ş.

02.11.1998 - 31.05.2000

Ünal Korukçu

Başkan (Seçim)

T. İş Bankası A.Ş.

21.11.1996 - 31.10.1998

Sinan Solok

Başkan

T. Emlak Bankası

01.11.1996 - 21.11.1996

O. Zafer Kültürlü

Başkan

T. Emlak Bankası

01.11.1996 - 21.11.1996

Veysi Oral

Başkan

T. Emlak Bankası

13.12.1995 - 04.05.1996

Burhan Karaçam

Başkan Vekili

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

01.11.1995 - 12.12.1995

Prof.Dr.Aydın Ayaydın

Başkan (Seçim)

T. Emlak Bankası

22.11.1994 - 01.11.1995

Prof.Dr.Aydın Ayaydın

Başkan Vekili

T. Emlak Bankası

03.06.1994 - 22.11.1994

Ünal Korukçu

Başkan Vekili

T. İş Bankası A.Ş.

03.08.1993 - 03.06.1994

Dr. Rüşdü Saracoğlu

Başkan

T.C. Merkez Bankası

30.07.1987 - 03.08.1993

Yavuz Canevi

Başkan

T.C. Merkez Bankası

16.01.1984 - 11.11.1986

Osman Şıklar

Başkan

T.C. Merkez Bankası

13.01.1981 - 04.01.1984

İ. Hakkı Aydınoğlu

Başkan

T.C. Merkez Bankası

26.10.1978 - 10.01.1981

Dr. C. Tayyar Sadıklar

Başkan

T.C. Merkez Bankası

12.07.1976 - 19.09.1978

Memduh Güpgüpoğlu

Başkan

T.C. Merkez Bankası

15.12.1971 - 01.01.1975

M. Naim Talu

Başkan

T.C. Merkez Bankası

26.01.1970 - 11.12.1971

M. Naim Talu

Genel Müdür

T.C. Merkez Bankası

23.02.1966 - 25.01.1970

Ziyaettin Kayla

Genel Müdür

T.C. Merkez Bankası

12.07.1963 - 23.02.1966

İ. Münir Mostar

Genel Müdür

T.C. Merkez Bankası

25.11.1960 - 30.09.1962

Memduh Aytür

Genel Müdür (Tedvir)

T.C. Merkez Bankası

21.07.1960 - 17.11.1960

Mustafa Nail Gidel

Genel Müdür

T.C. Merkez Bankası

22.07.1958 - 16.06.1960